Agroturystyka

Kwatera agroturystyczna i DOMEK PODRÓŻNIKA

Zapraszamy Państwa do naszego domu położonego nad brzegiem Czarnej Hańczy. Jest to gospodarstwo po staroobrzędowcach, którzy ok. 1778 założyli Budę Ruską. Mieszkamy w najstarszym ok. 100 letnim domu we wsi, odnowiliśmy go zachowując nieco klimat dawnych mieszkańców.

DOMEK PODRÓŻNIKA:

Do dyspozycji gości mamy DOMEK PODRÓŻNIKA, 5-osobowy w całości wykonany w drewnie, kilkadziesiąt kroków od rzeki z miejscem na ognisko i rosyjską tradycyjną czarną banią; taras z czytelnią i ganek do delektowania się herbatą, kawą.

 

Domek Podróżnika, drewniany, na dole aneks kuchenny, sofa, stół, biblioteczka, lodówka, zmywarka, toster, naczynia, łazienka z pralką. Na górze 2 pokoje (jeden z balkonem), pokój 2 osobowy i pokój 3-4 osobowy.

CENY:
Domek Podróżnika – cena w sezonie maj – wrzesień i święta 500 zł/doba, poza sezonem 250 – 400 zł. Wynajmujemy na minimum 3 noce.
Możliwość zamówienia śniadanie, obiad, kolacja, obiadokolacja.
Galeria Fotografii i Muzeum Mongolii, wstęp – 10 zł

Bania czarna (łaźnia) z winnikami – 300 zł.

Pokazy fotografii z opowieścią od 4 osób (również wyjazdowe).

 

W naszym gospodarstwie znajduje się również Galeria Fotografii, Muzeum Mongolii, rosyjska czarna bania (łaźnia) z winnikami, dostęp do rzeki, miejsce na ognisko. Naszym gościom proponujemy pokazy slajdów z opowieścią.