FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD 2018 R.

FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD 2018 R.

Drodzy!
W dniach 15-19 sierpnia organizujemy w Budzie Ruskiej wraz z Piotrkiem Brysaczem/Piotrkiem Malczewskim kolejną już edycję festiwalu literackiego Patrząc na Wschód. Jak wiecie (albo nie wiecie, ale teraz już wiecie:), do tej pory wszystkie edycje festiwalu organizowaliśmy za własne pieniądze, dzięki przyjaciołom i  wsparciu podmiotów: Leśny Rynek, Matrix, Gmina Krasnopol.
Tym razem jednak chcemy prosić Was o wsparcie… Impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, stała się duża i okazała i – by taką pozostała – nie poradzimy sobie sami finansowo. Dlatego uruchomiliśmy zbiórkę: https://polakpotrafi.pl/projekt/wsparcie-festiwalu-literackiego-patrzac-na-wschod
Zebrane pieniądze przeznaczymy głównie na honoraria dla zaproszonych gwiazd festiwalu – pisarzy, reporterów, filmowców, podróżników, na druk wielkoformatowych fotografii po to, by stworzyć dla Was kontemplatorium (niecodzienną wystawę chmur z całego świata w plenerze), a także na zakwaterowanie gości festiwalu.
Jeśli możecie nas wesprzeć, będziemy Wam bardzo wdzięczni. Każda Wasza pomoc, każda złotówka jest dla nas na wagę złota… Będziemy Wam także bardzo wdzięczni za podesłanie tej informacji Waszej rodzinie, przyjaciołom i znajomym, za umieszczenie jej na Waszych profilach portali społecznościowych. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy czwarta edycja festiwalu będzie edycją niezapomnianą.
Do zobaczenia w Budzie Ruskiej w dniach 15-19 sierpnia 2018 r. Mamy nadzieję, że będziecie z nami ponownie lub dołączycie do nas w tym roku… Piękno natury sprzyja kontemplacji i czytaniu 🙂
Do zobaczenia!FESTIWAL LITERACKI PATRZĄC NA WSCHÓD 2018 R.

Share this content:

Opublikuj komentarz