FESTIWAL LITERACKI “PATRZĄC NA WSCHÓD”

FESTIWAL LITERACKI “PATRZĄC NA WSCHÓD”

Dzień dobry,

Drodzy Państwo, Drodzy Przyjaciele, znajomi, znajomi znajomych…

W ubiegłym roku, jak i dwa lata temu, gdy prosiliśmy Was o wsparcie festiwalu literackiego Patrząc na Wschód, nie wiedzieliśmy, co się zdarzy, lecz wierzyliśmy mocno w to, że Buda Ruska jest miejscem magicznym i że budowanie wspólnoty jest możliwe… Zaufaliście nam, a my w sierpniu spożytkowaliśmy Wasze pieniądze najlepiej jak tylko potrafiliśmy.
W tym roku, mocno wierząc w to, że udaje się budować dzięki Wam coś więcej niż festiwale, i że nie zostawicie nas w potrzebie, także prosimy Was o finansowe wsparcie, na organizację – tak jak w roku ubiegłym – dwóch festiwali: organizowanego od 11 do 13 czerwca po raz drugi podróżniczego “Festiwalu Powsinóg. Podróże bliskie i dalekie” i od 13 do 16 sierpnia szóstej edycji festiwalu literackiego Patrząc na Wschód… W tym roku w ramach festiwalu sierpniowego będzie także koncert.
Brakuje nam 18 tysięcy złotych na zorganizowanie dwóch wiejskich festiwali, wychodzi więc na to, że po 9 tysięcy na festiwal. Nie wiemy jak jest gdzie indziej, ale wydaje nam się, że na ścianie wschodniej będą to festiwale zorganizowane za najmniejsze pieniądze…
Bardzo prosimy Was o wsparcie, przed chwilą uruchomiliśmy zbiórkę na Polak Potrafi, mamy dla Was w zamian za wsparcie cały worek nagród i mocno wierzymy w to, że to, co zdarzyło się w roku ubiegłym spodobało się Wam na tyle, że zaryzykujecie raz jeszcze i powierzycie nam swoje pieniądze, abyśmy mogli wspólnie z Wami zorganizować te dwa festiwale w Budzie Ruskiej.
Jedną z nagród w zamian za wsparcie jest Mecenas Festiwalu, w dwóch wariantach:
1. W zamian za wsparcie festiwali umieszczenie logo na plakatach i materiałach promujących festiwale.
2. W zamian za wsparcie festiwali deklarujemy dołączanie i rozsyłanie przez sześć miesięcy z książkami festiwalowego wydawnictwa Paśny Buriat (www.pasnyburiat.pl) zakładki do książki i/lub ulotki reklamującej instytucję bądź produkt.
Zapraszamy biura podróży, fundacje, stowarzyszenia, wydawnictwa, gospodarstwa agroturystyczne, hotele, pensjonaty, firmy chcące zareklamować swój produkt w nieszablonowy i nieschematyczny sposób!
Wspierajcie nas, podawajcie link dalej, mówcie o naszej zbiórce, każdy link podany dalej i każda złotówka są dla nas na wagę złota… Bardzo prosimy Was o wsparcie 🙂
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Budzie Ruskiej!
Piotr Brysacz i Piotr Malczewski 

Share this content:

Opublikuj komentarz